Dostarczamy

Nowoczesne rozwiązania
dla firm

Z

Doświadczenie

Z

rzetelność

Z

Jakość

O nas

Firma THESAR-PRO Sp. z o.o. powstała w 1999 r. w Warszawie. Na podstawie przekazanych praw, była bezpośrednim kontynuatorem działalności firmy PRO International Ltd Sp. z o.o. zajmującej się dystrybucją, szkoleniami oraz dostarczaniem kompletnych stanowisk komputerowych do wspomagania projektowania w branży architektonicznej, inżynieryjnej i rozrywkowej w oparciu o produkty © AUTODESK.

outsourcing procesowy oraz personalny Warszawa
Na przełomie lat 2010/2011 podjęliśmy decyzję o dywersyfikacji prowadzonej działalności, przystępując tym samym do wykonywania usług kierowania i realizacji projektów informatycznych. W ramach nabytego, wieloletniego doświadczenia na rynku pracy wyspecjalizowaliśmy się w outsourcing’u procesowym oraz personalnym, realizując przy tym wiele projektów tematycznych z zakresu najnowocześniejszej technologii telekomunikacyjnej, w tym FTTH (Fiber To The Home – światłowód do domu), pozyskując na rynku pracy niezbędną do tego celu kadrę.

Spółka THESAR-PRO Sp. z o.o. w dalszym ciągu realizuje projekty informatyczne na zlecenie największych operatorów telekomunikacyjnych w Polsce. Z firmami partnerskimi prowadzimy wiele wspólnych i innowacyjnych przedsięwzięć, a zakres tych działań dostosowujemy indywidualnie do specyfiki danej branży.